Київ, вул. Святошинська, 34 оф. 303
Каталог товарів

Про компанію

Розпочавши будівництво власного будинку, промислової будівлі, дачі, гаражу, в нашому магазині ви знайдете все необхідне для початку і завершення будівництва. Будівництво починається з фундаменту – у нас ви знайдете повний асортимент бетонів, а також залізобетонних фундаментів. З початком будівництва стін Вам знадобиться цемент, кладочні розчини і суміші, а також стінові матеріали: цегла, газобетонні блоки, бетонні, керамзитобетонні, керамічні блоки тощо. Після зведення стін приходить час перекриття будинку. Для цього використовуються плити перекриття: багатопорожнинні, екструдерні, полегшені, з косими торцями. На завершальному етапі зведення «коробки» будинку приходить час зводити покрівлю.

Для утеплення фасадів ми маємо всі складові: утеплювачі, клейові суміші, декоративні штукатурки, фарби. Серед утеплювачів ви знайдете мінеральну і базальтову вату, пінопласт, екструдований пінополістрирол.

Окрім капітальних «важких» будівельних матеріалів на нашому сайті можна замовити фігурні елементи мостіння – тротуарну плитку. Ми співпрацюємо з найкращими виробниками ФЕМ у Києві.

Для оздоблення фасадів інтер’єрів та екстер’єрів до вашої уваги маємо клінкерну і фасадну плитку. Для зовнішнього та внутрішнього дизайну: стовпчики, бордюри, сходинки, клумби, боларди тощо. А також великий вибір виробів для будівництва збірних бетонних парканів: колоті блоки, пустотілі і повнотілі, гладенькі і "рвані", кришки для парканів.

Доступні ціни
Доступні ціни
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Оперативна доставка
Оперативна доставка