Київ, вул. Святошинська, 34 оф. 303
Каталог товарів

Будівництво будинку з газобетону. 7-8 день. Кладка

15 Березня 2017, Ср

Привіт друзі. Сьогодні у нас закінчується восьмий день будівництва будинку з газобетону Аерок у Києві. Вже готові («вигнані») дев'ять повних рядів блоку, і завтра хлопці будуть ставити перемички на вікна.

Стіни з газобетону Аерок
Рис.1 Стіни з газобетону Аерок

З приводу газобетону з першої партії, можна зробити висновок що він був сирим і не відстоявся, практично навіть не висох, це можна побачити на стінах, адже минуло вже дев'ять днів, а він ще сирий. І, так як говорили хлопці будівельники, різати газобетон з другої партії важче, а блок першої партії ріжеться як масло, чого бути не повинно.

Перевіряйте рівень Ваших стін під час будівництва. Це робиться дуже просто за допомогою звичайного рівня, Ви, просто прикладаючи рівень до стіни, проходите так весь будинок. Це робиться для того, щоб переконатися в тому що всі стіни у Вас рівні, і надалі у Вас не виникне жодних проблем. Ну і головне це те, щоб Ви таким чином перевіряли будівельників, що б вони не халтурили і знали, що Ви їх зможете перевірити. Тоді робітники працювати будуть якісніше. Так само ще дуже важливий момент перевірки - це перевірка кутів. Бажано перевіряти кожен ряд кладки, за допомогою спеціальної кутовий лінійки, якщо ж цього не робити, то при обробці вам доведеться виконати багато додаткових робіт з цими самими кутами. Але це робити треба не на цілісному камені, а там де у вас йде підріз, який докладає до іншого каменю, ось в таких кутах і утворюються відхилення.

Так що контролюйте кути, контролюйте рівність стін і верхній рівень кладки, щоб він був між камінням однаковий, і тоді у Вас буде ідеальний будинок.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину