Київ, вул. Святошинська, 34 оф. 303
Каталог товарів

Бетонна відмостка

04 Серпня 2015, Вт

Невеликий, але дуже важливий елемент будівлі - це бетонна відмостка. Її призначення полягає в захисті підземної частини фундаменту від танення снігу або дощової води. Бетонна відмостка є для підземної частини фундаменту своєрідною парасолькою. Склад бетону для цих робіт має свої особливості, враховуючи особливі вимоги - міцність і водонепроникність. Його марка не має бути менше М200. Для цієї мети добре підходить цемент М400 і вище. Пропорції для приготування наступні: півчастини води, чотири частини щебеня, три частини піску, одна частина цементу.

Бетонна відмостка фото
Рис.1 Бетонна відмостка будинка

Приготування бетону для відмостки наступне: у бетономішалці спочатку ретельно перемішується вода і цемент до утворення однорідної суміші. Щоб бетон вийшов відповідної якості, вода повинна рівномірно змочити кожну частинку цементу. Після цього порціями засипається щебінь і пісок. Це запобіжить утворенню кам'яних і піщаних гнізд в розчині і забезпечить надійне перемішування.

Існує декілька інших тонкощів, що дозволяють отримати відповідну марку бетону для відмостки. Під час подачі компонентів і замісу в бетономішалці потрібно слідкувати, щоб суміш не вийшла рідкою.

Кількість води для просочення цементу має бути достатньою, але вона не повинна знаходитися у вільному стані. Інакше це негативно відобразиться на марці бетону, використовуваного для заливки відмостки. Кількість води також залежить від фракції щебня - чим більше, тим менше процентний вміст води.

Якщо точно дотримувати пропорції всіх компонентів, то бетон для відмостки виходить відповідної якості. Щебінь рекомендується використовувати фракції 5-20 міліметрів. Для цього краще всього підходить щебінь намивних або гірських порід, який пройшов через дробарку. Перед додаванням в розчин піску, його необхідно ретельно просіяти для очищення від сторонніх предметів.

Для підвищення міцності бетону, для пристрою відмостки використовується армуюча сітка.

 

Купити бетон у Києві Ви можете в нашій компанії, позвонивши нам за номером: ☎ (044) 360-73-50
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину