Київ, вул. Святошинська, 34 оф. 303
Каталог товарів

Паркан із бетонних блоків

Категорії

Будівництво паркану з бетонних блоків

Сучасний бетонний блок, який використовують для зведення парканів (заборних конструкцій), являє собою невелику бетонну плиту. Він може бути звичайним повнотілим, або, як правило, з штучно зробленими отворами, з насічками, що імітують булижники або цегляну кладку. Товщина стінок декоративного бетонного блоку може бути невеликою, але не дивлячись на це міцність блоку залишається досить високою.

Паркан з бетонних блоків

Паркани з бетонних блоків є довговічними і міцними конструкціями. Бетонні блоки виготовляються в найрізноманітніших конструкціях і моделях завдяки чому паркани мають естетично приємний завершений вигляд. Побудувати паркан з бетонних блоків - нескладне завдання навіть для новачка. Процес будівництва паркану з бетонних блоків зажадає деяких фізичних навантажень, але в цілому досить простий. Зведення паркану з блоків займає кілька днів, тому потрібно враховувати, що розчин нижніх рядів може повністю висохнути раніше, ніж буде викладена вся стіна.

Розрахунок кількості блоків для забору

Перед початком будівництва потрібно прорахувати необхідну кількість блоків методом ділення довжини одного блоку на довжину самої стіни і множення на число рядів, які плануються в стіні. Окремо, якщо використовуються, потрібно включити оцінку кутових блоків.

Далі потрібно встановити дерев'яні дошки (2*4) і дерев'яні кілочки для зведення бетонного фундаменту. Фундамент повинен бути в два рази глибше і ширше товщини бетонної стіни. За допомогою рівня потрібно переконатися, що бетон рівномірно встановлений. Потім заливається фундамент. Встановлені рамки заповнюються до вершини дощок. На протязі декількох днів бажано дати висохнути фундаменту. Зняти форму.
Приступаючи до роботи слід взяти до уваги, що перший блок буде розміщуватися в кутку, від чого і потрібно керуватися напрямком кладки. Далі на бетонний фундамент наноситься свіжий розчин висотою близько 1 см, шириною - близько 20 см. Кількість нанесеного розчину по довжині може бути рівним довжині 3-4 бетонних блоків. Цементний розчин кладки слід наносити з того кінця, де починається кладка, або ж з кута, при використанні кутових блоків. Перший блок необхідно встановити рівно і правильно, так як від нього буде відштовхуватися вся конструкція.

Огорожа з бетонних блоків

Для застосування будівельного розчину і видалення надлишкового розчину з поверхні бетонного паркану скористайтеся шпателем. Щоб сповільнити висихання розчину періодично його перемішуйте. Спочатку довжиною в 3-4 бетонних блоки нанесіть розчин із зовнішньої сторони кута, перевірте рівнем і притисніть. Шов розчину між блоками повинен становити 3/8 см. Якщо передбачаються додаткові коригування - товщину шару можна збільшити до ½ см. Далі слід повторити операцію, тільки вже або з іншого боку кута, або на іншому кінці стіни. Закладаєте перший ряд у проміжку кутових кладок. Для наочного рівня натягніть будівельну нитку. Використовуйте нитку як орієнтир під час будівництва, з кожним новим поруч. По закінченню зверху нанесіть в отвори бетон шпателем і вирівняйте шар.
Для отримання блоків різних розмірів можна просто укласти їх на м'яку землю і ламати за допомогою молотка. Утворені зламки можна використовувати для створення різноманітних архітектурних форм.
Також значно розширює дизайнерські можливості використання штукатурки. З її допомогою можна створити і гладку поверхню, і поверхню, що нагадує природний камінь (чого, безумовно, допоможе домогтися фарба відповідного кольору, нанесена на шорстку штукатурку).

Будьте уважні в плануванні дизайну забору та підборі правильних розмірів. Занадто швидке схоплювання розчину загрожує тріщинами. Тому, для уникнення схоплювання, потрібно готувати таку кількісь розчину, яка буде використана максимум протягом двох годин. Також слід влаштувати правильний дренаж бетонної стіни.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Доступні ціни
Доступні ціни
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Оперативна доставка
Оперативна доставка