Київ, Святошинська, 34, оф.303
Каталог товарів

Бетон для фундаменту. Вибір потрібної марки бетону

Категорії

На початку кожної будівництва постає питання, якої марки потрібно підібрати бетон для фундаменту? Фундамент є основою будь-якого будівництва, тому до вирішення цього питання потрібно підійти максимально відповідально. Логічно, що від міцності фундаменту залежатиме, яким міцним буде і як буде служити і стояти будинок. Саме тому неправильно вибраний бетон для фундаменту може призвести до неприємних наслідків: просідання, тріщин, і т.д. Це стосується випадків, якщо обрана марка бетону для фундаменту виявилася нижче необхідної. Зворотних випадків, коли марка бетону була обрана "із запасом" або просто більше необхідної, і це спричинило за собою будь-які проблеми, не буває.

Бетон для фундаменту
Рис.1 Бетон для фундаменту

Приблизно в кінці 80-х років особливою популярністю у забудовників стали користуватися монолітні стрічкові фундаменти, в той час як фундаментні блоки ФБС стали відходити на задній план.

В першу чергу монолітні стрічкові фундаменти мають перевагу перед ФБС завдяки зручності і простоті, так як для організації такого фундаменту потрібно тільки вирити котлован, підготувати все потрібне (арматурний каркас і т.д.) і залити вже готовий бетон, в той час як фундаментні блоки потрібно спочатку завантажити, перевезти, вивантажити, змонтувати, додатково використовуючи розчин для зв'язки їх між собою.

В той же час, для організації стін цокольних або підвальних поверхів за допомогою монолітного бетону, знадобиться опалубка, чого не потрібно при організації фундаменту з стінових фундаментних блоків ФБС.

Як правильно вибрати бетон для фундаменту

Для зручності ми розташували бетон по марках, від меншої до більшої.

Бетон марки М100. Самий звичайний бетон, годиться для фундаментів гаражів, сільськогосподарських будівель і для фундаменту парканів (заборів).

Бетон марки М150. Підходить для фундаментів невеликих одноповерхових будинків з газоблоку, шлакоблоку, пінобетону, так само для гаражів.

Бетон марки М200. Підходить для будівництва одно- і двоповерхових будинків з легким перекриттям, саме з цією марки бетону заливаються залізобетонні вироби, зокрема ФБС.

Бетон марки М250, М300. Найбільш поширені марки для будівництва багатоповерхових будинків, які рекомендують використовувати для монолітного перекриття.

Бетон марки М400. Використовується для будівництва багатоповерхових монолітних будинків.

Варто знати, що перед тим, як заливати або монтувати фундамент, треба вирахувати глибину промерзання ґрунту, тобто дослідити землю, на якій буде будуватися будинок, адже з часом будинок може просідати, а фундамент тріскатися і руйнуватися, що спричинить за собою неприємні наслідки. А найголовніше це те, що не можна економити на бетоні для фундаменту, так як, економлячи на ньому, згодом можна витратити набагато більше.

Рекомендовані товари
Бетон М200 П3 В15 F50
Топ продажів -11.08 %
1 502,10 грн
1 335,60 грн
Швидке замовлення
Бетон М250 П3 В20 F200 W6
-11.11 %
1 582,20 грн
1 406,40 грн
Швидке замовлення
Бетон М250 П4 В20 F200 W6
-11.09 %
1 680,30 грн
1 494,00 грн
Швидке замовлення
Бетон М350 П3 В25 F200 W6
-11.13 %
1 681,20 грн
1 494,00 грн
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Доступні ціни
Доступні ціни
Широкий асортимент
Широкий асортимент
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Оперативна доставка
Оперативна доставка